ULL OM4 1xMPO12 female – 12xLC

G2 ULL Multimode OM4 MPO-12 Distribution Module
1x12F MPO unpinned to 12F LC Aqua with internal shutters
Method B Enhanced
CommScope SYSTIMAX p/n 760238838 // DM12-12LC-LS-ULL

353,72 excl. BTW

Ben je al klant bij Rexcom? Log in om eigen prijzen te zien.

Artikelnummer: 605564 Productgroep: Systemen: