Rittal kasten en accessoires

Rexcom levert het programma van Rittal. Daar zijn doorgaans twee redenen voor: uw organisatie stelt een A-merk als eis, of er staat al Rittal en de nieuwe kast moet daarop aansluiten in maatvoering, profielsysteem en accessoires.

Wat wij leveren

Van het Rittal-programma zijn deze vijf groepen voor onze klanten het meest relevant:

Groep Typen Afmetingen (b × h × d)
Compacte behuizingen PK, GA, KX, klemmenkasten, E-Box 58–800 × 64–1.000 × 36–300 mm
Wandbehuizingen AX, SE 150–1.200 × 150–1.480 × 80–673 mm
Kastsystemen VX25, TS 8, SE 400–1.800 × 1.200–2.200 × 300–800 mm
IT-behuizingen 19″, wand- of staand op aanvraag
Reserve onderdelen originele Rittal-onderdelen op aanvraag

Waarom hier geen prijslijst staat

Vrijwel elke Rittal-kast die wij leveren is geconfigureerd: maatvoering, uitsparingen, klimatisering, indeling en accessoires verschillen per opstelling. Twee kasten onder dezelfde noemer zijn daardoor zelden hetzelfde product. Daarbij telt het Rittal-programma duizenden artikelen. Een lijst van honderd zou eerder verhullen dan helpen. Wij stellen de configuratie samen op basis van uw situatie en offreren die.

Is het merk geen eis?

Kijk dan ook naar Contech. Zes staande en zes wandkasten, uit voorraad en de volgende werkdag leverbaar, compleet uitgevoerd met de meest gebruikte accessoires er al in en flexibel waar het klantspecifiek moet. Voor veel netwerk- en serveropstellingen bent u daarmee sneller klaar.

Neem contact op voor de configuratie en prijs van een Rittal-opstelling.