ULL OM5 2xMPO12 female – 24xLC

G2 ULL Multimode OM5 MPO-12 Distribution Module
2x12F MPO unpinned to 24F LC limoen groen with internal shutters
Method B Enhanced
CommScope SYSTIMAX p/n 760236111 // DM12-24LC-WB-ULL

954,00 excl. BTW

Ben je al klant bij Rexcom? Log in om eigen prijzen te zien.

Extra informatie

Brand