G2 ULL OM4 2xMPO12 fem – 24xLC

G2 ULL Multimode OM4 MPO-12 Distribution Module
2x12F MPO unpinned to 24F LC Aqua with internal shutters
Method B Enhanced
CommScope SYSTIMAX p/n 760236110 // DM12-24LC-LS-ULL

593,37 excl. BTW

Ben je al klant bij Rexcom? Log in om eigen prijzen te zien.

Artikelnummer: 605565 Productgroep: Systemen: