ULL OS2 1xMPO12 female – 12xLC

G2 ULL Singlemode MPO-12 Distribution Module
1x12F MPO unpinned to 12F LC Blauw with internal shutters
Method B Enhanced
CommScope SYSTIMAX p/n 760238837 // DM12-12LC-SM-ULL

574,36 excl. BTW

Ben je al klant bij Rexcom? Log in om eigen prijzen te zien.

Artikelnummer: 605566 Productgroepen: , Systemen:

Extra informatie

Brand