G2 OM4 2xMPO12 male – 24xLC straigh

G2 MPOptimate Multimode OM4 MPO-12 Distribution Module,
2x12F MPO pinned to 24F LC Aqua, Method A Pair Straight
CommScope p/n 760242495 // DM12-24LC-LS-A

908,18 excl. BTW

Ben je al klant bij Rexcom? Log in om eigen prijzen te zien.

Artikelnummer: 605548 Productgroepen: , Systeem:

Extra informatie

Brand