G2 OM4 MPO12 male – 12xLC straight

G2 MPOptimate Multimode OM4 MPO-12 Distribution Module,
1x12F MPO pinned to 12F LC Aqua, Method A Pair Straight
CommScope p/n 760242493 // DM12-12LC-LS-A

536,73 excl. BTW

Ben je al klant bij Rexcom? Log in om eigen prijzen te zien.

Artikelnummer: 605546 Productgroepen: , Systeem:

Extra informatie

Brand