Adapter pack 24 LC MM OM5-GN ULL

G2 ULL Multimode OM5 MPO-12 Distribution Module,
2x12F MPO unpinned to 24F LC Limoen Groen, Method B Enhanced, iPatch Ready
CommScope SYSTIMAX p/n 760236119 // M12iP-24LC-WB-ULL

741,72 excl. BTW

Ben je al klant bij Rexcom? Log in om eigen prijzen te zien.

Artikelnummer: 9760236119 Productgroep: Systemen: