10b (NETCONNECT-b en CommScope-b)

Producten uit het NETCONNECT en CommScope Portfolio met mogelijk afwijkende korting

Art.nrAfbeeldingNaamProductgroepMerkPrijsDetails
1375191 Serie
SL 110Conn Mod Jack Cat.5e
SL 110Conn Mod Jack Cat.5eNETCONNECT en SYSTIMAX RJ45 JacksCommScopeToon details
1375055 Serie
SL 110Conn Mod Jack Cat.6
SL 110Conn Mod Jack Cat.6NETCONNECT en SYSTIMAX RJ45 JacksNETCONNECTToon details
SL10G Serie
Cat6A SL10G Jack, UTP
Cat6A SL10G Jack, UTPNETCONNECT en SYSTIMAX RJ45 JacksNETCONNECTToon details
2153449 Serie
2153449
TWIST Cat6A SLX JackNETCONNECT en SYSTIMAX RJ45 JacksNETCONNECTToon details
NPC06UZDB Serie
UTP Patch RJ45 Cat6
UTP Patch RJ45 Cat6NETCONNECT en SYSTIMAX Twisted Pair PatchkabelsNETCONNECTToon details
NPC6ASZDB Serie
S/FTP Patch RJ45 Cat6A
S/FTP Patch RJ45 Cat6ANETCONNECT en SYSTIMAX Twisted Pair PatchkabelsNETCONNECTToon details
CO199K2 Serie
MiNo6A Cat6A Reduc Diam
MiNo6A Cat6A Reduc DiamNETCONNECT en SYSTIMAX Twisted Pair PatchkabelsCommScopeToon details
CO166S2 Serie
MiNo6 Cat6 Reduc Diam
MiNo6 Cat6 Reduc DiamNETCONNECT en SYSTIMAX Twisted Pair PatchkabelsCommScopeToon details
760242820
48-v GVK In-/outdoor LT OM4 - Cca
48-v GVK In-/outdoor LT OM4 - CcaGlasvezel Indoor/outdoor kabelCommScope31,50 excl. BTWToon details
760243520
48-v GVK In/outdoor LT OS2 - Cca
48-v GVK In/outdoor LT OS2 - CcaGlasvezel Indoor/outdoor kabelCommScope14,51 excl. BTWToon details
760248872
6-v GVK TB OS2 - B2
6-v GVK TB OS2 - B2Glasvezel Indoor kabelCommScope3,35 excl. BTWToon details
760248864
6-v GVK TB OM4 - B2
6-v GVK TB OM4 - B2Glasvezel Indoor kabelCommScope5,63 excl. BTWToon details
760248866
12-v GVK TB OM4 - B2ca
12-v GVK TB OM4 - B2caGlasvezel Indoor kabelCommScope10,42 excl. BTWToon details
760241769
24-v GVK TB OM4 - B2ca
24-v GVK TB OM4 - B2caGlasvezel Indoor kabelCommScope20,00 excl. BTWToon details
760069831
48-v TB MM OM4 4x12f unit
48-v TB MM OM4 4x12f unitGlasvezel Indoor kabelCommScope41,26 excl. BTWToon details
760248874
12-v GVK TB OS2 - B2
12-v GVK TB OS2 - B2Glasvezel Indoor kabelCommScope5,13 excl. BTWToon details
760241765
24-v GVK TB OS2 - B2
24-v GVK TB OS2 - B2Glasvezel Indoor kabelCommScope10,87 excl. BTWToon details
760004291
48-v TB ZWP OS2 4x12f unit
48-v TB ZWP OS2 4x12f unitGlasvezel Indoor kabelCommScope24,67 excl. BTWToon details
760242818
12-v GVK In-/outdoor LT OM4 - B2
12-v GVK In-/outdoor LT OM4 - B2Glasvezel Indoor/outdoor kabelCommScope19,28 excl. BTWToon details
760242819
24-v GVK In-/outdoor LT OM4 - B2
24-v GVK In-/outdoor LT OM4 - B2Glasvezel Indoor/outdoor kabelCommScope23,35 excl. BTWToon details
760243518
12-v GVK In/outdoor LT OS2 - B2
12-v GVK In/outdoor LT OS2 - B2Glasvezel Indoor/outdoor kabelCommScope15,03 excl. BTWToon details
760243519
24-v GVK In/outdoor LT OS2 - B2
24-v GVK In/outdoor LT OS2 - B2Glasvezel Indoor/outdoor kabelCommScope14,86 excl. BTWToon details
FFXLCLC42 Serie
LC-D/LC-D Patch 1.6mm OM4
LC-D/LC-D Patch 1.6mm OM4Glasvezel PatchkabelsCommScopeToon details
FFXSCSC42 Serie
SC-D/SC-D Patch 1.6mm OM4
SC-D/SC-D Patch 1.6mm OM4Glasvezel PatchkabelsCommScopeToon details
UFXLULU62 Serie
LC UniB, OM4, 2.0mm LSZH
LC UniB, OM4, 2.0mm LSZHGlasvezel PatchkabelsCommScopeToon details
FFXLCSC42 Serie
Glas Patch LC/SC OM4
Glas Patch LC/SC OM4Glasvezel PatchkabelsCommScopeToon details
FFWSCSC42 Serie
Glas Patch SC/SC 9/125
Glas Patch SC/SC 9/125Glasvezel PatchkabelsCommScopeToon details
FFWLCLC42 Serie
LC-D/LC-D Patch 1.6mm OS2
LC-D/LC-D Patch 1.6mm OS2Glasvezel PatchkabelsCommScopeToon details
UFGLULU62 Serie
LC/LC UniBoot ULL OS2, 2mm LSZH
LC/LC UniBoot ULL OS2, 2mm LSZHGlasvezel PatchkabelsCommScopeToon details
FFWLCSC42 Serie
Glas Patch LC/SC 9/125
Glas Patch LC/SC 9/125Glasvezel PatchkabelsCommScopeToon details
760109462
360G2 MOD Panel Blank (4 Panels)
360G2 MOD Panel Blank (4 Panels)Glasvezel Adapter packsCommScope19,45 excl. BTWToon details
760230938
Adapter pack 12 LC MM OM4 Aqua
Adapter pack 12 LC MM OM4 AquaGlasvezel Adapter packsCommScope83,59 excl. BTWToon details
760216754
Adapter pack 24 LC MM OM4-Aqua
Adapter pack 24 LC MM OM4-AquaGlasvezel Adapter packsCommScope176,23 excl. BTWToon details
760230946
Adapter pack 12 LC SM-BL
Adapter pack 12 LC SM-BLGlasvezel Adapter packsCommScope83,59 excl. BTWToon details
760216762
Adapter pack 24 LC SM-BL
Adapter pack 24 LC SM-BLGlasvezel Adapter packsCommScope176,23 excl. BTWToon details
760109413
Adapter plate 6 SC Blauw
Adapter plate 6 SC BlauwGlasvezel Adapter packsCommScope68,54 excl. BTWToon details
760109397
Adapter plate 6 SC Aqua
Adapter plate 6 SC AquaGlasvezel Adapter packsCommScope66,71 excl. BTWToon details
760135087
Adapter pack 12 SC SM-BL
Adapter pack 12 SC SM-BLGlasvezel Adapter packsCommScope83,59 excl. BTWToon details
760134551
Adapter pack 12 SC MM OM4-Aqua
Adapter pack 12 SC MM OM4-AquaGlasvezel Adapter packsCommScope83,59 excl. BTWToon details
760245495
G2 Splice Cassette, 12LC no pigtail
G2 Splice Cassette, 12LC no pigtailGlasvezel CassettesCommScope240,14 excl. BTWToon details
760245494
G2 Splice Cassette, 24LC no pigtail
G2 Splice Cassette, 24LC no pigtailGlasvezel CassettesCommScope321,10 excl. BTWToon details
760242476
AGL 1U enclosed sliding panel
AGL 1U enclosed sliding panelGlasvezel PatchpanelenCommScope176,50 excl. BTWToon details
760242455
Glaslade kort 760242455
Glaslade kort 760242455Glasvezel PatchpanelenCommScope157,60 excl. BTWToon details
760193938
AGILE panel 1U Jumper Management Tr
AGILE panel 1U Jumper Management TrGlasvezel Patchpaneel accessoiresCommScope72,26 excl. BTWToon details
1671273-1
Cable Attachment Kit + wartels
Cable Attachment Kit + wartelsGlasvezel Patchpaneel accessoiresNETCONNECT30,76 excl. BTWToon details
760241378
Fiber Optic Splice Tray Kit
Fiber Optic Splice Tray KitGlasvezel Splice Tray en accessoiresCommScope18,53 excl. BTWToon details
1671281-1
Splice Cassette max. 24 smouv
Splice Cassette max. 24 smouvGlasvezel Splice Tray en accessoiresNETCONNECT28,97 excl. BTWToon details
2269081-1
Cable manager 1HE Hi-D front 100
Cable manager 1HE Hi-D front 100Cable management hardwareCommScope15,09 excl. BTWToon details
2269081-2
Cable manager 2HE Hi-D front 100
Cable manager 2HE Hi-D front 100Cable management hardwareCommScope25,47 excl. BTWToon details
2269081-4
Cable manager 4HE Hi-D front 100
Cable manager 4HE Hi-D front 100Cable management hardwareCommScope56,67 excl. BTWToon details
2269081-6
Cable manager 6HE Hi-D front 100
Cable manager 6HE Hi-D front 100Cable management hardwareCommScope67,26 excl. BTWToon details
1-2269081-5
Cable manager 15HE Hi-D front 100
Cable manager 15HE Hi-D front 100Cable management hardwareCommScope169,81 excl. BTWToon details
1671495-1
Cable manager 1HE Hi-D front 150
Cable manager 1HE Hi-D front 150Cable management hardwareCommScope15,09 excl. BTWToon details
1671495-2
Cable manager 2HE Hi-D front 150
Cable manager 2HE Hi-D front 150Cable management hardwareCommScope25,47 excl. BTWToon details
1671495-4
Cable manager 4HE Hi-D front 150
Cable manager 4HE Hi-D front 150Cable management hardwareCommScope56,67 excl. BTWToon details
1671495-6
Cable manager 6HE Hi-D front 150
Cable manager 6HE Hi-D front 150Cable management hardwareCommScope67,26 excl. BTWToon details
1-1671495-5
Cable manager 15HE Hi-D front 150
Cable manager 15HE Hi-D front 150Cable management hardwareCommScope169,81 excl. BTWToon details
100854
1HE Rangeerpaneel zwart, 5/95mm
1HE Rangeerpaneel zwart, 5/95mmHorizontal cable managementRexcom26,78 excl. BTWToon details
657054-000
Lasbeschermer (krimp) Smouv 62mm
Lasbeschermer (krimp) Smouv 62mmGlasvezel gereedschapCommScope28,18 excl. BTWToon details