CommScope SYSTIMAX OM4 50/125

SYSTIMAX® LazrSPEED® Solution verbetert de prestatie van uw glasvezelnetwerk tot 10Gb/s. De LazrSPEED technologie was het eerste systeem in de wereld dat een seriële transmissie bij 850nm tot een lengte van 550 meter garandeerde, meer dan een backbone verbinding vandaag de dag nodig heeft. Het systeem is uiteraard backward compatible met OM2 en OM3 Multi Mode toepassingen. Applicaties van 1Gb/s met OM4 worden zelfs tot 1.100 meter ondersteund.

Filter Products Showing all 39 results
Sort By