Glas Patch MPOtimate LC/LC OM3

Glasvezel Patchkabel MPOptimate LC/LC Low Loss
Duplex 1.8mm aqua
Multi Mode 50/125 OM3

Neem contact met ons op voor levertijd of alternatieven.

Ben je al klant bij Rexcom? Log in om eigen prijzen te zien.

Artikelnummer: 512700-Serie Productgroep:

Beschrijving

Lengte Rexcom Art.nr CommScope p/n
2m 512702 1920743-2
3m 512703 1920743-3