Art.nrFotoNaamPrijsKoopSamenvattingDetails
500960
SC Adapter Dplx SM Blauw strap crm
SC Adapter Dplx SM Blauw strap crm4,97 excl. BTW per stuk

Adapter SC Single Mode Duplex
metal sleeve
Commscope p/n 5502776-8
Kleur blauw

Toon details
510029
LC/LC Adapter Dplx SM Blauw
LC/LC Adapter Dplx SM Blauw3,51 excl. BTW per stuk

Adapter LC-LC Single Mode Duplex
ceramic
Commscope p/n 6457567-4
Kleur blauw

Toon details
500952
Commscope NETCONNECT p/n 2-5502776-6
Adapter SC Duplex MM Beige3,10 excl. BTW per stuk

Adapter SC Multi Mode Duplex
Kleur beige
Commscope p/n 5504640-1

Toon details
510030
Commscope NETCONNECT p/n 6457567-8
Adapter LC Duplex MM beige3,51 excl. BTW per stuk

Adapter LC-LC Multi Mode Duplex
ceramic, Kleur beige
Commscope p/n 6457567-8

Toon details
510034
Commscope NETCONNECT p/n 1695790-5
Adapter LC Quad MM beige8,18 excl. BTW per stuk

LC quad adapter Multi Mode
metal sleeve, kleur beige
Commscope p/n 1695790-5

Toon details
160133
SL jack LC Dplx MM zwart
SL jack LC Dplx MM zwart8,60 excl. BTW per stuk

SL jack LC Duplex Multi Mode
kleur zwart
Commscope NETCONNECT p/n 1-1933286-1

Toon details
160139
SL jack LC Dplx SM blauw
SL jack LC Dplx SM blauw8,00 excl. BTW per stuk

SL jack LC Duplex Single Mode
kleur Blauw
Commscope NETCONNECT p/n 1933286-4

Toon details