Art.nrFotoNaamTagsPrijsKoopSamenvattingDetailshf:tags
9760238085
760238085 | DM12iP-24LC-SM-ULL
760238085 | DM12iP-24LC-SM-ULL, 802,78 excl. BTW per stuk

G2 ULL Singlemode MPO-12 Distribution Module
2x12F MPO unpinned to 24F LC Blue
Method B Enhanced, iPatch Ready
CommScope p/n 760238085
Product Number DM12iP-24LC-SM-ULL

Toon detailscommscope ull-methode-b
9760236119
Adapter pack 24 LC MM OM5-GN
Adapter pack 24 LC MM OM5-GN, , 802,78 excl. BTW per stuk

G2 ULL Multimode OM5 MPO-12 Distribution Module, 2x12F MPO unpinned to 24F LC Lime Green, Method B Enhanced, iPatch Ready
CommScope SYSTIMAX p/n 760236119
Product Number M12iP-24LC-WB-ULL

Toon detailscommscope om5 ull-methode-b
9760107490
Commscope SYSTIMAX p/n 760107490
Adapter plate 2 MPO, , 56,83 excl. BTW per stuk

Distributie Paneel 2 MPO
Commscope SYSTIMAX p/n 760107490 | 360DP-2MPO

Toon details360g2 commscope ull-methode-b
605581
G2 Distri Adapter Pack 6xMPO Meth.A
G2 Distri Adapter Pack 6xMPO Meth.A, , 121,67 excl. BTW per stuk

G2 Distribution Adapter Pack, 6 x MPO, Method A
CommScope p/n 760242723
Product Number 360DP-6MPO-A

Toon details360g2 commscope mpoptimate-methode-a
605582
G2 Distri Adapter Pack 8xMPO Meth.A
G2 Distri Adapter Pack 8xMPO Meth.A, , 154,13 excl. BTW per stuk

G2 Distribution Adapter Pack, 8 x MPO, Method A
CommScope p/n 760242724
Product Number 360DP-8MPO-A

Toon details360g2 commscope mpoptimate-methode-a
605549
G2 OM4 2xMPO12 male - 24xLC flipped
G2 OM4 2xMPO12 male - 24xLC flipped, 583,89 excl. BTW per stuk

G2 MPOptimate Multimode OM4 MPO-12 Distribution Module,
2x12F MPO pinned to 24F LC Aqua, Method A Pair Flipped
CommScope p/n 760242496
Product Number DM12-24LC-LS-AF

Toon detailscommscope mpoptimate-methode-a
605548
G2 OM4 2xMPO12 male - 24xLC straigh
G2 OM4 2xMPO12 male - 24xLC straigh, 583,89 excl. BTW per stuk

G2 MPOptimate Multimode OM4 MPO-12 Distribution Module,
2x12F MPO pinned to 24F LC Aqua, Method A Pair Straight
CommScope p/n 760242495
Product Number DM12-24LC-LS-A

Toon detailscommscope mpoptimate-methode-a
605547
G2 OM4 MPO12 male - 12xLC flipped
G2 OM4 MPO12 male - 12xLC flipped, 343,87 excl. BTW per stuk

G2 MPOptimate Multimode OM4 MPO-12 Distribution Module,
1x12F MPO pinned to 12F LC Aqua, Method A Pair Flipped
CommScope p/n 760242494
Product Number DM12-12LC-LS-AF

Toon detailscommscope mpoptimate-methode-a
605546
G2 OM4 MPO12 male - 12xLC straight
G2 OM4 MPO12 male - 12xLC straight, 343,87 excl. BTW per stuk

G2 MPOptimate Multimode OM4 MPO-12 Distribution Module,
1x12F MPO pinned to 12F LC Aqua, Method A Pair Straight
CommScope p/n 760242493
Product Number DM12-12LC-LS-A

Toon detailscommscope mpoptimate-methode-a
605588
G2 OM4 MPO24 male to 24xLC flipped
G2 OM4 MPO24 male to 24xLC flipped, , Prijs op aanvraag

G2 MPOptimate Multimode OM4 MPO-24 Distribution Module,
1x24F MPO pinned to 24F LC Aqua, Method A Pair Flipped
CommScope p/n 760242502
Product Number DM24-24LC-LS-AF

Toon detailscommscope mpoptimate-methode-a om4
605587
G2 OM4 MPO24 male to 24xLC straight
G2 OM4 MPO24 male to 24xLC straight, , Prijs op aanvraag

G2 MPOptimate Multimode OM4 MPO-24 Distribution Module,
1x24F MPO pinned to 24F LC Aqua, Method A Pair Straight
CommScope p/n 760242497
Product Number DM24-24LC-LS-A

Toon detailscommscope mpoptimate-methode-a om4
605545
G2 SM 2xMPO12 male - 24xLC flipped
G2 SM 2xMPO12 male - 24xLC flipped, 583,89 excl. BTW per stuk

G2 Singlemode MPO-12 Distribution Module,
2x12F MPO pinned to 24F LC Blue, Method A Pair Flipped
CommScope p/n 760242501
Product Number DM12-24LC-SM-AF

Toon detailscommscope mpoptimate-methode-a
605544
G2 SM 2xMPO12 male - 24xLC straight
G2 SM 2xMPO12 male - 24xLC straight, 583,89 excl. BTW per stuk

G2 Singlemode MPO-12 Distribution Module,
2x12F MPO pinned to 24F LC Blue, Method A Pair Straight
CommScope p/n 760242500
Product Number DM12-24LC-SM-A

Toon detailscommscope mpoptimate-methode-a
605543
G2 SM MPO12 male - 12xLC flipped
G2 SM MPO12 male - 12xLC flipped, 343,87 excl. BTW per stuk

G2 Singlemode MPO-12 Distribution Module,
1x12F MPO pinned to 12F LC Blue, Method A Pair Flipped
CommScope p/n 760242499
Product Number DM12-12LC-SM-AF

Toon detailscommscope mpoptimate-methode-a
605542
G2 SM MPO12 male - 12xLC straight
G2 SM MPO12 male - 12xLC straight, 343,87 excl. BTW per stuk

G2 Singlemode MPO-12 Distribution Module,
1x12F MPO pinned to 12F LC Blue, Method A Pair Straight
CommScope p/n 760242498
Product Number DM12-12LC-SM-A

Toon detailscommscope mpoptimate-methode-a
605565
G2 ULL OM4 2xMPO12 fem - 24xLC
G2 ULL OM4 2xMPO12 fem - 24xLC, , 642,23 excl. BTW per stuk

G2 ULL Multimode OM4 MPO-12 Distribution Module
2x12F MPO unpinned to 24F LC Aqua with internal shutters
Method B Enhanced
CommScope SYSTIMAX p/n 760236110
Product Number DM12-24LC-LS-ULL

Toon detailscommscope om4 ull-methode-b
605564
ULL OM4 1xMPO12 female - 12xLC
ULL OM4 1xMPO12 female - 12xLC, , 382,84 excl. BTW per stuk

G2 ULL Multimode OM4 MPO-12 Distribution Module
1x12F MPO unpinned to 12F LC Aqua with internal shutters
Method B Enhanced
CommScope SYSTIMAX p/n 760238838
Product Number DM12-12LC-LS-ULL

Toon detailscommscope om4 ull-methode-b
605562
ULL OM5 1xMPO12 female - 12x LC
ULL OM5 1xMPO12 female - 12x LC, , 382,84 excl. BTW per stuk

G2 ULL Multimode OM5 MPO-12 Distribution Module
1x12F MPO unpinned to 12F LC Lime Green with internal shutters
Method B Enhanced
CommScope SYSTIMAX p/n 760238839
Product Number DM12-12LC-WB-ULL

Toon detailscommscope om5 ull-methode-b
605563
ULL OM5 2xMPO12 female - 24xLC
ULL OM5 2xMPO12 female - 24xLC, , 642,23 excl. BTW per stuk

G2 ULL Multimode OM5 MPO-12 Distribution Module
2x12F MPO unpinned to 24F LC Lime Green with internal shutters
Method B Enhanced
CommScope SYSTIMAX p/n 760236111
Product Number DM12-24LC-WB-ULL

Toon detailscommscope om5 ull-methode-b
605566
ULL OS2 1xMPO12 female - 12xLC
ULL OS2 1xMPO12 female - 12xLC, 382,84 excl. BTW per stuk

G2 ULL Singlemode MPO-12 Distribution Module
1x12F MPO unpinned to 12F LC Blue with internal shutters
Method B Enhanced
CommScope SYSTIMAX p/n 760238837
Product Number DM12-12LC-SM-ULL

Toon detailscommscope ull-methode-b
605567
ULL OS2 2xMPO12 female - 24xLC
ULL OS2 2xMPO12 female - 24xLC, 642,23 excl. BTW per stuk

G2 ULL Singlemode MPO-12 Distribution Module
2x12F MPO unpinned to 24F LC Blue with internal shutters
Method B Enhanced
CommScope SYSTIMAX p/n 760238083
Product Number DM12-24LC-SM-ULL

Toon detailscommscope ull-methode-b
9760107508
Commscope SYSTIMAX p/n 760107508
Adapter plate 4 MPO, , 88,40 excl. BTW per stuk

Distributie Paneel 4 MPO
Commscope SYSTIMAX p/n 760107508 | 360DP-4MPO

Toon details360g2 commscope ull-methode-b
9760107516
Commscope SYSTIMAX p/n 760107516
Adapter plate 6 MPO, , 121,67 excl. BTW per stuk

Distributie Paneel 6 MPO
Commscope SYSTIMAX p/n 760107516 | 360DP-6MPO

Toon details360g2 commscope ull-methode-b
9760107524
Commscope SYSTIMAX p/n 760107524
Adapter plate 8 MPO, , 154,13 excl. BTW per stuk

Distributie Paneel 8 MPO
Commscope SYSTIMAX p/n 760107524 | 360DP-8MPO

Toon details360g2 commscope ull-methode-b
9760109967
Commscope SYSTIMAX p/n 760109967
Module 6 SC-D/1MPO Aqua, Prijs op aanvraag

InstaPATCH® Module, 6 SC-D/1MPO-LazrSPEED, Aqua
Commscope SYSTIMAX p/n 760109967 | 360DM-12SC-LS

Toon detailscommscope instapatch-methode-b
9760109975
Commscope SYSTIMAX p/n 760109975
Module 6 SC-D/1MPO Blauw, Prijs op aanvraag

InstaPATCH® Module, 6 SC-D/1MPO-TeraSPEED, Blauw
Commscope SYSTIMAX p/n 760109975 | 360DM-12SC-SM

Toon detailscommscope instapatch-methode-b
9760109926
Commscope SYSTIMAX p/n 760109926
Module 6 LC-D/1MPO iPatch Aqua, Prijs op aanvraag

InstaPATCH® Module, 6 LC-D/1MPO-LazrSPEED, iPatch Ready, Aqua
Commscope SYSTIMAX p/n 760109926 | 360DM-12LC-LS

Toon detailscommscope instapatch-methode-b
9760109934
Commscope SYSTIMAX p/n 760109934
Module 6 LC-D/1MPO iPatch Blauw, Prijs op aanvraag

InstaPATCH® Module, 6 LC-D/1MPO-TeraSPEED, iPatch Ready, Blauw
Commscope SYSTIMAX p/n 760109934 | 360DM-12LC-SM

Toon detailscommscope instapatch-methode-b
9760109884
Commscope SYSTIMAX p/n 760109884
Module 12 LC-D/2MPO iPatch Aqua, Prijs op aanvraag

InstaPATCH® Module, 12 LC-D/2MPO-LazrSPEED, iPatch Ready, Aqua
Commscope SYSTIMAX p/n 760109884 | 360DM-24LC-LS

Toon detailscommscope instapatch-methode-b
9760109892
Commscope SYSTIMAX p/n 760109892
Module 12 LC-D/2MPO iPatch Blauw, Prijs op aanvraag

InstaPATCH® Module, 12 LC-D/2MPO-TeraSPEED, iPatch Ready, Blauw
Commscope SYSTIMAX p/n 760109892 | 360DM-24LC-SM

Toon detailscommscope instapatch-methode-b
9760093344
Commscope SYSTIMAX p/n 760093344
iPatch G2 HD Mod 24 LC-D/4MPO AQ, , Prijs op aanvraag

SYSTIMAX 360 iPatch® G2 LazrSPEED® High Density Module, 24 LC-D/4MPO, Aqua
Commscope SYSTIMAX p/n 760093344 | 360-iP-HD-MOD-LC-LS

Toon details360g2 instapatch-methode-b systimax
9760093369
Commscope SYSTIMAX p/n 760093369
iPatch G2 HD Module 24 LC-D/4MPO BL, , Prijs op aanvraag

SYSTIMAX 360 iPatch® TeraSPEED® G2 High Density Module, 24 LC-D/4MPO, Blauw
Commscope SYSTIMAX p/n 760093369 | 360-iP-HD-MOD-LC-TS

Toon details360g2 instapatch-methode-b systimax