Art.nrFotoNaamPrijsKoopSamenvattingDetails
500970
Connector SC Smpx MM
Connector SC Smpx MM2,47 excl. BTW per stuk

Glasvezelconnector SC simplex MM
CommScope NETCONNECT p/n 5504932-2

Toon details
500923
Commscope NETCONNECT p/n 5504600-1
Connector ST MM Lightcrimp8,29 excl. BTW per stuk

Lightcrimp ST connector MM
Commscope NETCONNECT p/n 5504600-1

Toon details
500972
Commscope NETCONNECT p/n 1918267-2
Connector LC 1.6-2.0mm Simplex3,04 excl. BTW per stuk

Glasvezelconnector LC 1.6-2.0 mm simplex
Commscope NETCONNECT p/n 1918267-2

Toon details
500933
Commscope NETCONNECT p/n 5504657-1
Connector SC Duplex MM8,18 excl. BTW per stuk

SC Connector Duplex Multi Mode
Commscope NETCONNECT p/n 5504657-1

Toon details
500934
Commscope NETCONNECT p/n 5503948-5
Connector SC Simplex MM3,18 excl. BTW per stuk

SC Connector Simplex Multi Mode
Commscope p/n 5503948-5

Toon details
500921
Commscope NETCONNECT p/n 5501380-1
Connector ST MM4,31 excl. BTW per stuk

ST Connector Multi Mode
metal body
Commscope p/n 5501380-1

Toon details
500935-3
Commscope NETCONNECT p/n 6588291-1
Connector Lightcrimp Plus SC 50/125 OM3 Simplex21,31 excl. BTW per stuk

Lightcrimp Plus SC Multi Mode 50/125 OM3 simplex
Commscope p/n 6588291-1

Toon details