Art.nrFotoNaamPrijsKoopSamenvattingDetails
510027-1
Adapter SC flangeless
Adapter SC flangeless4,36 excl. BTW per stuk

Adapter SC flangeless Simplex
t.b.v. BuDi 604036
Commscope NETCONNECT p/n CP7687-000 | OC-ADP-S1-S1-NFCS-(24)

Toon details
500960
SC Adapter Dplx SM Blauw strap crm
SC Adapter Dplx SM Blauw strap crm5,38 excl. BTW per stuk

Adapter SC Single Mode Duplex
metal sleeve
Commscope p/n 5502776-8
Kleur blauw

Toon details
510029
LC/LC Adapter Dplx SM Blauw
LC/LC Adapter Dplx SM Blauw3,80 excl. BTW per stuk

Adapter LC-LC Single Mode Duplex
ceramic
Commscope p/n 6457567-4
Kleur blauw

Toon details
604048
Adapter ST Single Mode
Adapter ST SM tbv box 6040472,10 excl. BTW per stuk

Adapter ST Single Mode
tbv glasvezelbox 604047
p/n EA2004

Toon details
500930
Commscope NETCONNECT p/n 501381-1
Adapter ST1,02 excl. BTW per stuk

Adapter ST Multi Mode
Commscope p/n 501381-1

Toon details
500952
Commscope NETCONNECT p/n 2-5502776-6
Adapter SC Duplex MM Beige3,36 excl. BTW per stuk

Adapter SC Multi Mode Duplex
Kleur beige
Commscope p/n 5504640-1

Toon details
510030
Commscope NETCONNECT p/n 6457567-8
Adapter LC Duplex MM beige3,80 excl. BTW per stuk

Adapter LC-LC Multi Mode Duplex
ceramic, Kleur beige
Commscope p/n 6457567-8

Toon details
510034
Commscope NETCONNECT p/n 1695790-5
Adapter LC Quad MM beige8,85 excl. BTW per stuk

LC quad adapter Multi Mode
metal sleeve, kleur beige
Commscope p/n 1695790-5

Toon details
160133
SL jack LC Dplx MM zwart
SL jack LC Dplx MM zwart9,00 excl. BTW per stuk

SL jack LC Duplex Multi Mode
kleur zwart
Commscope NETCONNECT p/n 1-1933286-1

Toon details
160139
SL jack LC Dplx SM blauw
SL jack LC Dplx SM blauw8,65 excl. BTW per stuk

SL jack LC Duplex Single Mode
kleur Blauw
Commscope NETCONNECT p/n 1933286-4

Toon details
510028
Commscope NETCONNECT p/n 6457567-8
Adapter LC Duplex OM3 Aqua3,80 excl. BTW per stuk

Adapter OM3 / OM4 LC-LC Duplex
Kleur: Aqua
Commscope p/n 1-6457567-6

Toon details
500955-2
Commscope NETCONNECT p/n 2-5502776-6
Adapter SC Duplex OM3 Aqua5,38 excl. BTW per stuk

Adapter OM3 SC Multi Mode Duplex
Kleur aqua
Commscope p/n 2-5502776-6

Toon details
500945
Adapter ST Simplex SM/MM
Adapter ST Simplex SM/MM2,42 excl. BTW per stuk

Adapter ST Single Mode / Multi Mode
Commscope NETCONNECT p/n 502750-1

Toon details