Art.nrFotoNaamTagsLengte kabelAantal vezelsKleur kabelPrijsKoopSamenvattinghf:tagshf:att:pa_patchkabel_lengtehf:att:pa_glasvezel_vezelshf:att:pa_patchkabel_kleur
9FRXMPLCGDMDF040
InstaPATCH Array MM cord 550 MPO/LC
InstaPATCH Array MM cord 550 MPO/LC, , , 482,38 excl. BTW per stuk

LazrSPEED 550 MPO (female) naar LC,
InstaPATCH 360 Array Cord, 12-Fiber, LSZH,
12 in breakout without gland
Kleur: Aqua, Lengte: 40ft / 12,19m
CommScope SYSTIMAX p/n FRXMPLCGD-MDF040

commscope_om4 instapatch_360 lazrspeed1200 125012-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581012-1000
MPOpt m/m Patchkabel 12F OM4 10m
MPOpt m/m Patchkabel 12F OM4 10m410,63 excl. BTW per stuk

12 Fiber OM4 MPOptimate Patchkabel – male/male
Lengte: 10 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 1-2160425-0

commscope_om4100012-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581012-400
MPOpt m/m Patchkabel 12F OM4 4m
MPOpt m/m Patchkabel 12F OM4 4m369,13 excl. BTW per stuk

12 Fiber OM4 MPOptimate Patchkabel – male/male
Lengte: 4 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 2160425-4

commscope_om4040012-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581007-1000
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 10m
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 10mPrijs op aanvraag per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk
12 fiber OM4
Lengte 10 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 1-2055576-0

commscope_om4100012-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581007-1100
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 11m
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 11mPrijs op aanvraag per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk
12 fiber OM4
Lengte 11 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 1-2055576-1

commscope_om4110012-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581007-1200
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 12m
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 12mPrijs op aanvraag per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk
12 fiber OM4
Lengte 12 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 1-2055576-2

commscope_om4120012-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581007-1300
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 13m
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 13mPrijs op aanvraag per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk
12 fiber OM4
Lengte 13 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 1-2055576-3

commscope_om4130012-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581007-1400
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 14m
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 14mPrijs op aanvraag per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk
12 fiber OM4
Lengte 14 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 1-2055576-4

commscope_om4140012-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581007-1500
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 15m
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 15mPrijs op aanvraag per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk
12 fiber OM4
Lengte 15 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 1-2055576-5

commscope_om4150012-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581007-1600
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 16m
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 16mPrijs op aanvraag per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk
12 fiber OM4
Lengte 16 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 1-2055576-6

commscope_om4160012-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581007-1700
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 17m
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 17mPrijs op aanvraag per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk
12 fiber OM4
Lengte 17 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 1-2055576-7

commscope_om4170012-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581007-1800
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 18m
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 18mPrijs op aanvraag per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk
12 fiber OM4
Lengte 18 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 1-2055576-8

commscope_om4180012-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581007-1900
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 19m
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 19mPrijs op aanvraag per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk
12 fiber OM4
Lengte 19 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 1-2055576-9

commscope_om4190012-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581007-2000
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 20m
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 20mPrijs op aanvraag per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk
12 fiber OM4
Lengte 20 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 2-2055576-0

commscope_om4200012-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581007-2100
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 21m
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 21mPrijs op aanvraag per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk
12 fiber OM4
Lengte 21 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 2-2055576-1

commscope_om4210012-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581007-2200
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 22m
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 22mPrijs op aanvraag per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk
12 fiber OM4
Lengte 22 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 2-2055576-2

commscope_om4220012-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581007-2400
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 24m
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 24mPrijs op aanvraag per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk
12 fiber OM4
Lengte 24 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 2-2055576-4

commscope_om4240012-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581007-2500
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 25m
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 25mPrijs op aanvraag per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk
12 fiber OM4
Lengte 25 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 2-2055576-5

commscope_om4250012-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581007-2700
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 27m
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 27mPrijs op aanvraag per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk
12 fiber OM4
Lengte 27 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 2-2055576-7

commscope_om4270012-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581007-2900
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 29m
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 29mPrijs op aanvraag per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk
12 fiber OM4
Lengte 29 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 2-2055576-9

commscope_om4290012-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581007-300
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 3m
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 3mPrijs op aanvraag per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk
12 fiber OM4
Lengte 3 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 0-2055576-3

commscope_om4030012-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581007-3000
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 30m
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 30mPrijs op aanvraag per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk
12 fiber OM4
Lengte 30 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 3-2055576-0

commscope_om4300012-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581007-3400
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 34m
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 34mPrijs op aanvraag per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk
12 fiber OM4
Lengte 34 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 3-2055576-4

commscope_om4340012-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581007-400
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 4m
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 4mPrijs op aanvraag per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk
12 fiber OM4
Lengte 4 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 0-2055576-4

commscope_om4040012-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581007-500
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 5m
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 5mPrijs op aanvraag per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk
12 fiber OM4
Lengte 5 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 0-2055576-5

commscope_om4050012-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581007-5000
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 50m
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 50mPrijs op aanvraag per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk
12 fiber OM4
Lengte 50 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 5-2055576-0

commscope_om4500012-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581007-600
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 6m
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 6mPrijs op aanvraag per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk
12 fiber OM4
Lengte 6 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 0-2055576-6

commscope_om4060012-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581007-700
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 7m
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 7mPrijs op aanvraag per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk
12 fiber OM4
Lengte 7 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 0-2055576-7

commscope_om4070012-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581007-800
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 8m
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 8mPrijs op aanvraag per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk
12 fiber OM4
Lengte 8 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 0-2055576-8

commscope_om4080012-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581007-900
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 9m
MPOpt Pre-term trunk 12F OM4 9mPrijs op aanvraag per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk
12 fiber OM4
Lengte 9 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 0-2055576-9

commscope_om4090012-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581002-4000
MPOpt Pre-term trunk 12F OS2
MPOpt Pre-term trunk 12F OS2266,53 excl. BTW per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 12-fiber OS2 single mode
Lengte: 40m
CommScope NETCONNECT p/n 4-2055711-0

Wordt opgevolgd door: AJGMPMPAD

581001-1500
MPOpt Pre-term trunk 24F OM3
MPOpt Pre-term trunk 24F OM3692,00 excl. BTW per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 24 (2*12) fiber OM3 XG 10 Gb/s
Lengte 15 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 1-2055715-5

commscope_om3150024-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581018-1600
MPOpt Pre-term trunk 24F OM4 16m
MPOpt Pre-term trunk 24F OM4 16m584,24 excl. BTW per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 24 fiber OM4, A-Wiring
Lengte 16 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 1-2160608-6

commscope_om4160024-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581018-2800
MPOpt Pre-term trunk 24F OM4 28m
MPOpt Pre-term trunk 24F OM4 28m686,79 excl. BTW per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 24 fiber OM4, A-Wiring
Lengte 28 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 2-2160608-8

commscope_om4280024-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581018-300
MPOpt Pre-term trunk 24F OM4 3m
MPOpt Pre-term trunk 24F OM4 3m473,14 excl. BTW per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 24 fiber OM4, A-Wiring
Lengte 3 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 0-2160608-3

commscope_om4030024-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581018-3300
MPOpt Pre-term trunk 24F OM4 33m
MPOpt Pre-term trunk 24F OM4 33m729,53 excl. BTW per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 24 fiber OM4, A-Wiring
Lengte 33 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 3-2160608-3

commscope_om4330024-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581011-2400
MPOpt Pre-term trunk 24F OM4 24m
MPOpt Pre-term trunk 24F OM4 24m834,55 excl. BTW per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 24 (2*12) fiber OM4
Lengte 24 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 2-2055578-4

commscope_om4240024-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581011-3100
MPOpt Pre-term trunk 24F OM4 31m
MPOpt Pre-term trunk 24F OM4 31m915,93 excl. BTW per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 24 (2*12) fiber OM4
Lengte 31 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 3-2055578-1

commscope_om4310024-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581011-4700
MPOpt Pre-term trunk 24F OM4 47m
MPOpt Pre-term trunk 24F OM4 47m1.101,94 excl. BTW per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 24 (2*12) fiber OM4
Lengte 47 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 4-2055578-7

commscope_om4470024-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581011-500
MPOpt Pre-term trunk 24F OM4 5m
MPOpt Pre-term trunk 24F OM4 5m613,65 excl. BTW per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 24 (2*12) fiber OM4
Lengte 5 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 0-2055578-5

commscope_om4050024-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581011-5400
MPOpt Pre-term trunk 24F OM4 54m
MPOpt Pre-term trunk 24F OM4 54m1.183,32 excl. BTW per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 24 (2*12) fiber OM4
Lengte 54 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 5-2055578-4

commscope_om4540024-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581011-5600
MPOpt Pre-term trunk 24F OM4 56m
MPOpt Pre-term trunk 24F OM4 56m1.206,57 excl. BTW per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 24 (2*12) fiber OM4
Lengte 56 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 5-2055578-6

commscope_om4560024-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581011-5700
MPOpt Pre-term trunk 24F OM4 57m
MPOpt Pre-term trunk 24F OM4 57mPrijs op aanvraag per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 24 (2*12) fiber OM4
Lengte 57 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 5-2055578-7

commscope_om4570024-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581011-6400
MPOpt Pre-term trunk 24F OM4 64m
MPOpt Pre-term trunk 24F OM4 64m1.299,58 excl. BTW per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 24 (2*12) fiber OM4
Lengte 64 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 6-2055578-4

commscope_om4640024-vezelspatchkabel_aqua_blauw
584005-100
Commscope NETCONNECT p/n 0-2055713-4
MPOpt Pre-term trunk 24F OS2 1m619,37 excl. BTW per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 24 (2*12) fiber
OS2 Single mode
Lengte: 1 meter
CommScope NETCONNECT p/n 2055713-1

commscope_os2010024-vezelspatchkabel_geel
584005-1000
Commscope NETCONNECT p/n 0-2055713-4
MPOpt Pre-term trunk 24F OS2 10m673,01 excl. BTW per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 24 (2*12) fiber
OS2 Single mode
Lengte: 10 meter
CommScope NETCONNECT p/n 1-2055713-0

commscope_os2100024-vezelspatchkabel_geel
584005-1200
Commscope NETCONNECT p/n 0-2055713-4
MPOpt Pre-term trunk 24F OS2 12m680,81 excl. BTW per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 24 (2*12) fiber
OS2 Single mode
Lengte: 12 meter
CommScope NETCONNECT p/n 1-2055713-2

commscope_os2120024-vezelspatchkabel_geel
584005-2500
Commscope NETCONNECT p/n 0-2055713-4
MPOpt Pre-term trunk 24F OS2 25m731,45 excl. BTW per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 24 (2*12) fiber
OS2 Single mode
Lengte: 25 meter
CommScope NETCONNECT p/n 2-2055713-5

commscope_os2250024-vezelspatchkabel_geel
584005-2800
Commscope NETCONNECT p/n 0-2055713-4
MPOpt Pre-term trunk 24F OS2 28m743,15 excl. BTW per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 24 (2*12) fiber
OS2 Single mode
Lengte: 28 meter
CommScope NETCONNECT p/n 2-2055713-8

commscope_os2280024-vezelspatchkabel_geel
584005-2900
Commscope NETCONNECT p/n 0-2055713-4
MPOpt Pre-term trunk 24F OS2 29m747,04 excl. BTW per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 24 (2*12) fiber
OS2 Single mode
Lengte: 29 meter
CommScope NETCONNECT p/n 2-2055713-9

commscope_os2290024-vezelspatchkabel_geel
584005-3000
Commscope NETCONNECT p/n 0-2055713-4
MPOpt Pre-term trunk 24F OS2 30m750,93 excl. BTW per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 24 (2*12) fiber
OS2 Single mode
Lengte: 30 meter
CommScope NETCONNECT p/n 3-2055713-0

commscope_os2300024-vezelspatchkabel_geel
584005-3300
Commscope NETCONNECT p/n 0-2055713-4
MPOpt Pre-term trunk 24F OS2 33m762,62 excl. BTW per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 24 (2*12) fiber
OS2 Single mode
Lengte: 33 meter
CommScope NETCONNECT p/n 3-2055713-3

commscope_os2330024-vezelspatchkabel_geel
584005-5800
Commscope NETCONNECT p/n 0-2055713-4
MPOpt Pre-term trunk 24F OS2 58m860,02 excl. BTW per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 24 (2*12) fiber
OS2 Single mode
Lengte: 58 meter
CommScope NETCONNECT p/n 5-2055713-8

commscope_os2580024-vezelspatchkabel_geel
584005-600
Commscope NETCONNECT p/n 0-2055713-4
MPOpt Pre-term trunk 24F OS2 6m657,43 excl. BTW per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 24 (2*12) fiber
OS2 Single mode
Lengte: 6 meter
CommScope NETCONNECT p/n 2055713-6

commscope_os2060024-vezelspatchkabel_geel
584005-6600
Commscope NETCONNECT p/n 0-2055713-4
MPOpt Pre-term trunk 24F OS2 66m891,19 excl. BTW per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 24 (2*12) fiber
OS2 Single mode
Lengte: 66 meter
CommScope NETCONNECT p/n 6-2055713-6

commscope_os2660024-vezelspatchkabel_geel
581021-1100
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 11m
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 11m1.699,57 excl. BTW per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 48 (4*12) fiber OM4
Lengte 11 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 1-2160075-1

commscope_om4110048-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581021-1300
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 13m
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 13m1.789,89 excl. BTW per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 48 (4*12) fiber OM4
Lengte 13 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 1-2160075-3

commscope_om4130048-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581021-1400
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 14m
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 14m1.835,06 excl. BTW per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 48 (4*12) fiber OM4
Lengte 14 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 1-2160075-4

commscope_om4140048-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581021-1500
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 15m
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 15m1.880,22 excl. BTW per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 48 (4*12) fiber OM4
Lengte 15 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 1-2160075-5

commscope_om4150048-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581021-1700
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 17m
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 17mPrijs op aanvraag per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 48 (4*12) fiber OM4
Lengte 17 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 1-2160075-7

commscope_om4170048-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581021-1800
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 18m
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 18m2.015,71 excl. BTW per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 48 (4*12) fiber OM4
Lengte 18 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 1-2160075-8

commscope_om4180048-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581021-1900
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 19m
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 19m2.060,88 excl. BTW per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 48 (4*12) fiber OM4
Lengte 19 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 1-2160075-9

commscope_om4190048-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581021-2100
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 21m
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 21m2.151,21 excl. BTW per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 48 (4*12) fiber OM4
Lengte 21 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 2-2160075-1

commscope_om4210048-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581021-2200
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 22m
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 22mPrijs op aanvraag per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 48 (4*12) fiber OM4
Lengte 22 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 2-2160075-2

commscope_om4220048-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581021-2300
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 23m
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 23m2.241,54 excl. BTW per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 48 (4*12) fiber OM4
Lengte 23 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 2-2160075-3

commscope_om4230048-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581021-2400
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 24m
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 24mPrijs op aanvraag per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 48 (4*12) fiber OM4
Lengte 24 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 2-2160075-4

commscope_om4240048-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581021-2500
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 25m
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 25m2.331,86 excl. BTW per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 48 (4*12) fiber OM4
Lengte 25 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 2-2160075-5

commscope_om4250048-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581021-2600
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 26m
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 26m2.377,02 excl. BTW per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 48 (4*12) fiber OM4
Lengte 26 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 2-2160075-6

commscope_om4260048-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581021-2900
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 29m
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 29mPrijs op aanvraag per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 48 (4*12) fiber OM4
Lengte 29 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 2-2160075-9

commscope_om4290048-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581021-300
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 3m
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 3mPrijs op aanvraag per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 48 (4*12) fiber OM4
Lengte 3 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 0-2160075-3

commscope_om4030048-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581021-3200
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 32m
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 32mPrijs op aanvraag per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 48 (4*12) fiber OM4
Lengte 32 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 3-2160075-2

commscope_om4320048-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581021-3400
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 34m
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 34mPrijs op aanvraag per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 48 (4*12) fiber OM4
Lengte 34 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 3-2160075-4

commscope_om4340048-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581021-3600
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 36m
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 36mPrijs op aanvraag per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 48 (4*12) fiber OM4
Lengte 36 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 3-2160075-6

commscope_om4360048-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581021-3900
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 39m
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 39mPrijs op aanvraag per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 48 (4*12) fiber OM4
Lengte 39 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 3-2160075-9

commscope_om4390048-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581021-4300
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 43m
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 43mPrijs op aanvraag per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 48 (4*12) fiber OM4
Lengte 43 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 4-2160075-3

commscope_om4430048-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581021-4600
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 46m
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 46mPrijs op aanvraag per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 48 (4*12) fiber OM4
Lengte 46 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 4-2160075-6

commscope_om4460048-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581021-4800
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 48m
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 48mPrijs op aanvraag per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 48 (4*12) fiber OM4
Lengte 48 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 4-2160075-8

commscope_om4480048-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581021-6700
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 67m
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 67mPrijs op aanvraag per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 48 (4*12) fiber OM4
Lengte 67 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 6-2160075-7

commscope_om4670048-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581021-700
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 7m
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 7m1.518,92 excl. BTW per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 48 (4*12) fiber OM4
Lengte 7 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 0-2160075-7

commscope_om4070048-vezelspatchkabel_aqua_blauw
581021-7700
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 77m
MPOpt Pre-term trunk 48F OM4 77mPrijs op aanvraag per stuk

MPOptimate Pre-terminated trunk 48 (4*12) fiber OM4
Lengte 77 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 7-2160075-7

commscope_om4770048-vezelspatchkabel_aqua_blauw