Art.nrFotoNaamTagsLengte (groep)PrijsKoopSamenvattinghf:tagshf:att:pa_patchkabel_lengte_range
510301
Glas Patch ST/ST 62.5/125 1m
Glas Patch ST/ST 62.5/125 1m, Prijs op aanvraag per stuk

Glasvezel Patchkabel ST/ST 62.5/125
Lengte 1 meter
CommScope NETCONNECT p/n 5349574-1

commscope_om10000-0100 0100-0200
510302
Glas Patch ST/ST 62.5/125 2m
Glas Patch ST/ST 62.5/125 2m, Prijs op aanvraag per stuk

Glasvezel Patchkabel ST/ST 62.5/125
Lengte 2 meter
CommScope NETCONNECT p/n 5349574-2

commscope_om10100-0200 0200-0400
510303
Glas Patch ST/ST 62.5/125 3m
Glas Patch ST/ST 62.5/125 3mPrijs op aanvraag per stuk

Glasvezel Patchkabel ST/ST 62.5/125
Lengte 3 meter
CommScope NETCONNECT p/n 5349574-3

commscope_om10200-0400
510501
Glas Patch ST/SC 62.5/125 1m
Glas Patch ST/SC 62.5/125 1m, Prijs op aanvraag per stuk

Glasvezel Patchkabel ST/SC 62.5/125
Lengte 1 meter
CommScope NETCONNECT p/n 5349580-1

commscope_om10000-0100 0100-0200
510502
Glas Patch ST/SC 62.5/125 2m
Glas Patch ST/SC 62.5/125 2m, Prijs op aanvraag per stuk

Glasvezel Patchkabel ST/SC 62.5/125
Lengte 2 meter
CommScope NETCONNECT p/n 5349580-2

commscope_om10100-0200 0200-0400
510505
Glas Patch ST/SC 62.5/125 5m
Glas Patch ST/SC 62.5/125 5mPrijs op aanvraag per stuk

Glasvezel Patchkabel ST/SC 62.5/125
Lengte 5 meter
CommScope NETCONNECT p/n 5349580-5

commscope_om10400-0800
510602
Glas Patch SC/SC 62.5/125 2m
Glas Patch SC/SC 62.5/125 2m, 27,20 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel SC/SC 62.5/125
Lengte 2 meter
CommScope NETCONNECT p/n 5349578-2

commscope_om10100-0200 0200-0400
510605
Glas Patch SC/SC 62.5/125 5m
Glas Patch SC/SC 62.5/125 5mPrijs op aanvraag per stuk

Glasvezel Patchkabel SC/SC 62.5/125
Lengte 5 meter
CommScope NETCONNECT p/n 5349578-5

commscope_om10400-0800
512702
Glasvezel Patchkabel MPOtimate LC/LC OM3 2m
Glasvezel Patchkabel MPOtimate LC/LC OM3 2m, 42,53 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel MPOptimate LC/LC Low Loss
Duplex 1.8mm aqua
Multi Mode 50/125 OM3
Lengte 2 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 1920743-2

commscope_om30100-0200 0200-0400
512703
Glasvezel Patchkabel MPOtimate LC/LC OM3 3m
Glasvezel Patchkabel MPOtimate LC/LC OM3 3m45,51 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel MPOptimate LC/LC Low Loss
Duplex 1.8mm aqua
Multi Mode 50/125 OM3
Lengte 3 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 1920743-3

commscope_om30200-0400
513402
Glas Patch LC/ST 50/125 2m
Glas Patch LC/ST 50/125 2m, Prijs op aanvraag per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/ST 50/125
Lengte 2 meter
CommScope NETCONNECT p/n 1568757-2

commscope_om20100-0200 0200-0400
513405
Glas Patch LC/ST 50/125 5m
Glas Patch LC/ST 50/125 5mPrijs op aanvraag per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/ST 50/125
Lengte 5 meter
CommScope NETCONNECT p/n 1568757-5

commscope_om20400-0800
513801
Glasvezel Patchkabel LC/SC 9/125 1m
Glasvezel Patchkabel LC/SC 9/125 1m, 27,95 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/SC 9/125
Tuned 1.8mm
Lengte 1 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 6536508-1

commscope_os20000-0100 0100-0200
513802
Glasvezel Patchkabel LC/SC 9/125 2m
Glasvezel Patchkabel LC/SC 9/125 2m, 28,45 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/SC 9/125
Tuned 1.8mm
Lengte 2 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 6536508-2

commscope_os20100-0200 0200-0400
513803
Glasvezel Patchkabel LC/SC 9/125 3m
Glasvezel Patchkabel LC/SC 9/125 3m28,93 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/SC 9/125
Tuned 1.8mm
Lengte 3 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 6536508-3

commscope_os20200-0400
513804
Glasvezel Patchkabel LC/SC 9/125 4m
Glasvezel Patchkabel LC/SC 9/125 4m, Prijs op aanvraag per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/SC 9/125
Tuned 1.8mm
Lengte 4 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 6536508-4

commscope_os20200-0400 0400-0800
513805
Glasvezel Patchkabel LC/SC 9/125 5m
Glasvezel Patchkabel LC/SC 9/125 5mPrijs op aanvraag per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/SC 9/125
Tuned 1.8mm
Lengte 5 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 6536508-5

commscope_os20400-0800
513807
Glasvezel Patchkabel LC/SC 9/125 7m
Glasvezel Patchkabel LC/SC 9/125 7m30,88 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/SC 9/125
Tuned 1.8mm
Lengte 7 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 6536508-7

commscope_os20400-0800
513810
Glasvezel Patchkabel LC/SC 9/125 10m
Glasvezel Patchkabel LC/SC 9/125 10m32,35 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/SC 9/125
Tuned 1.8 mm
Lengte 10 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 1-6536508-0

commscope_os20800-1600
513815
Glasvezel Patchkabel LC/SC 9/125 15m
Glasvezel Patchkabel LC/SC 9/125 15m34,92 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/SC 9/125
Tuned 1.8 mm
Lengte 15 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 1-6536508-5

commscope_os20800-1600
515702
Glasvezel Patchkabel LC/LC 50/125 2m
Glasvezel Patchkabel LC/LC 50/125 2m, Prijs op aanvraag per stuk

Glasvezelpatchsnoer LC/LC
2 meter
CommScope p/n 1536502-2

commscope_om20100-0200 0200-0400
515810
Glasvezel Patchkabel LC/SC 50/125 10m
Glasvezel Patchkabel LC/SC 50/125 10mPrijs op aanvraag per stuk

Glasvezelpatchsnoer LC/SC
10 meter
CommScope p/n 1-1536509-0

commscope_om20800-1600
518201
Glasvezel Patchkabel LC/SC OM4 1m
Glasvezel Patchkabel LC/SC OM4 1m, 30,11 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/SC
Multi Mode 50/125 – OM4
Low Loss LSZH 1.8mm
Lengte 1 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 2160048-1

commscope_om40000-0100 0100-0200
518202
Glasvezel Patchkabel LC/SC OM4 2m
Glasvezel Patchkabel LC/SC OM4 2m, 32,49 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/SC
Multi Mode 50/125 – OM4
Low Loss LSZH 1.8mm
Lengte 2 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 2160048-2

commscope_om40100-0200 0200-0400
518203
Glasvezel Patchkabel LC/SC OM4 3m
Glasvezel Patchkabel LC/SC OM4 3m34,88 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/SC
Multi Mode 50/125 – OM4
Low Loss LSZH 1.8mm
Lengte 3 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 2160048-3

commscope_om40200-0400
518210
Glasvezel Patchkabel LC/SC OM4 10m
Glasvezel Patchkabel LC/SC OM4 10m51,59 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/SC
Multi Mode 50/125 – OM4
Low Loss LSZH 1.8mm
Lengte 10 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 1-2160048-0

commscope_om40800-1600
5184005
Glasvezel Patchkabel LC/LC OM4 0,5m
Glasvezel Patchkabel LC/LC OM4 0,5m25,56 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/LC
Multi Mode 50/125 – OM4
Low Loss LSZH 1.8mm
Lengte 0,5 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 9-2160046-0

commscope_om40000-0100
518401
Glasvezel Patchkabel LC/LC OM4 1m
Glasvezel Patchkabel LC/LC OM4 1m, 38,02 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/LC
Multi Mode 50/125 – OM4
Low Loss LSZH 1.8mm
Lengte 1 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 2160046-1

commscope_om40000-0100 0100-0200
5184015
Glasvezel Patchkabel LC/LC OM4 1.5m
Glasvezel Patchkabel LC/LC OM4 1.5m27,65 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/LC
Multi Mode 50/125 – OM4
Low Loss LSZH 1.8mm
Lengte 1,5 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 9-2160046-1

commscope_om40100-0200
518402
Glasvezel Patchkabel LC/LC OM4 2m
Glasvezel Patchkabel LC/LC OM4 2m, 39,28 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/LC
Multi Mode 50/125 – OM4
Low Loss LSZH 1.8mm
Lengte 2 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 2160046-2

commscope_om40100-0200 0200-0400
518403
Glasvezel Patchkabel LC/LC OM4 3m
Glasvezel Patchkabel LC/LC OM4 3m40,54 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/LC
Multi Mode 50/125 – OM4
Low Loss LSZH 1.8mm
Lengte 3 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 2160046-3

commscope_om40200-0400
518404
Glasvezel Patchkabel LC/LC OM4 4m
Glasvezel Patchkabel LC/LC OM4 4m, 41,81 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/LC
Multi Mode 50/125 – OM4
Low Loss LSZH 1.8mm
Lengte 4 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 2160046-4

commscope_om40200-0400 0400-0800
518405
Glasvezel Patchkabel LC/LC OM4 5m
Glasvezel Patchkabel LC/LC OM4 5m43,07 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/LC
Multi Mode 50/125 – OM4
Low Loss LSZH 1.8mm
Lengte 5 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 2160046-5

commscope_om40400-0800
518407
Glasvezel Patchkabel LC/LC OM4 7m
Glasvezel Patchkabel LC/LC OM4 7m45,62 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/LC
Multi Mode 50/125 – OM4
Low Loss LSZH 1.8mm
Lengte 7 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 2160046-7

commscope_om40400-0800
518410
Glasvezel Patchkabel LC/LC OM4 10m
Glasvezel Patchkabel LC/LC OM4 10m49,41 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/LC
Multi Mode 50/125 – OM4
Low Loss LSZH 1.8mm
Lengte 10 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 1-2160046-0

commscope_om40800-1600
518412
Glasvezel Patchkabel LC/LC OM4 12m
Glasvezel Patchkabel LC/LC OM4 12m49,45 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/LC
Multi Mode 50/125 – OM4
Low Loss LSZH 1.8mm
Lengte 12 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 1-2160046-2

commscope_om40800-1600
518415
Glasvezel Patchkabel LC/LC OM4 15m
Glasvezel Patchkabel LC/LC OM4 15m53,84 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/LC
Multi Mode 50/125 – OM4
Low Loss LSZH 1.8mm
Lengte 15 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 1-2160046-5

commscope_om40800-1600
518420
Glasvezel Patchkabel LC/LC OM4 20m
Glasvezel Patchkabel LC/LC OM4 20m59,96 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/LC
Multi Mode 50/125 – OM4
Low Loss LSZH 1.8mm
Lengte 20 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 2-2160046-0

commscope_om41600-3200
518430
Glasvezel Patchkabel LC/LC OM4 30m
Glasvezel Patchkabel LC/LC OM4 30m86,83 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/LC
Multi Mode 50/125 – OM4
Low Loss LSZH 1.8mm
Lengte 30 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 3-2160046-0

commscope_om41600-3200
518440
Glasvezel Patchkabel LC/LC OM4 40m
Glasvezel Patchkabel LC/LC OM4 40m107,59 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/LC
Multi Mode 50/125 – OM4
Low Loss LSZH 1.8mm
Lengte 40 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 4-2160046-0

commscope_om43200-6400
518601
Glasvezel Patchkabel SC/SC OM4 1m
Glasvezel Patchkabel SC/SC OM4 1m, 33,29 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel SC/SC
Multi Mode 50/125 – OM4
Low Loss LSZH 1.8mm
Lengte 1 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 2160047-1

commscope_om40000-0100 0100-0200
518602
Glasvezel Patchkabel SC/SC OM4 2m
Glasvezel Patchkabel SC/SC OM4 2m, 35,31 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel SC/SC
Multi Mode 50/125 – OM4
Low Loss LSZH 1.8mm
Lengte 2 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 2160047-2

commscope_om40100-0200 0200-0400
519203
Glasvezel Patchkabel LC/SC OM3 3m
Glasvezel Patchkabel LC/SC OM3 3m32,09 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/SC OM3
Lengte 3 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 6536967-3

commscope_om30200-0400
519205
Glasvezel Patchkabel LC/SC OM3 5m
Glasvezel Patchkabel LC/SC OM3 5m32,63 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/SC OM3
Lengte 5 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 6536967-5

commscope_om30400-0800
519402
Glasvezel Patchkabel LC/LC OM3 2m
Glasvezel Patchkabel LC/LC OM3 2m, 26,58 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/LC
Multi Mode 50/125 OM3
Lengte 2 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 6536969-2

commscope_om30100-0200 0200-0400
519403
Glasvezel Patchkabel LC/LC OM3 3m
Glasvezel Patchkabel LC/LC OM3 3m28,45 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/LC
Multi Mode 50/125 OM3
Lengte 3 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 6536969-3

commscope_om30200-0400
519407
Glasvezel Patchkabel LC/LC OM3 7m
Glasvezel Patchkabel LC/LC OM3 7m35,91 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/LC
Multi Mode 50/125 OM3
Lengte 7 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 6536969-7

commscope_om30400-0800
519410
Glasvezel Patchkabel LC/LC OM3 10m
Glasvezel Patchkabel LC/LC OM3 10m41,50 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/LC
Multi Mode 50/125 OM3
Lengte 10 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 1-6536969-0

commscope_om30800-1600
519412
Glasvezel Patchkabel LC/LC OM3 12m
Glasvezel Patchkabel LC/LC OM3 12m45,23 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/LC OM3
Lengte 12 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 1-6536969-2

commscope_om30800-1600
519414
Glasvezel Patchkabel LC/LC OM3 14m
Glasvezel Patchkabel LC/LC OM3 14m48,96 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/LC OM3
Lengte 14 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 1-6536969-4

commscope_om30800-1600
519415
Glasvezel Patchkabel LC/LC OM3 15m
Glasvezel Patchkabel LC/LC OM3 15m50,82 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel LC-LC OM3
Lengte 15 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 1-6536969-5

commscope_om30800-1600
519420
Glasvezel Patchkabel LC/LC OM3 20m
Glasvezel Patchkabel LC/LC OM3 20m60,13 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/LC Multi Mode 50/125 OM3
Lengte 20 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 2-6536969-0

commscope_om31600-3200
519601
Glasvezel Patchkabel SC/SC OM3 1m
Glasvezel Patchkabel SC/SC OM3 1m, Prijs op aanvraag per stuk

Glasvezel Patchkabel SC/SC OM3
Lengte 1 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 6536464-1

commscope_om30000-0100 0100-0200
519602
Glasvezel Patchkabel SC/SC OM3 2m
Glasvezel Patchkabel SC/SC OM3 2m, Prijs op aanvraag per stuk

Glasvezel Patchkabel SC/SC OM3
Lengte 2 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 6536464-2

commscope_om30100-0200 0200-0400
519603
Glasvezel Patchkabel SC/SC OM3 3m
Glasvezel Patchkabel SC/SC OM3 3mPrijs op aanvraag per stuk

Glasvezel Patchkabel SC/SC OM3
Lengte 3 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 6536464-3

commscope_om30200-0400
519605
Glasvezel Patchkabel SC/SC OM3 5m
Glasvezel Patchkabel SC/SC OM3 5mPrijs op aanvraag per stuk

Glasvezel Patchkabel SC/SC OM3
Lengte 5 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 6536464-5

commscope_om30400-0800
519606
Glasvezel Patchkabel SC/SC OM3 6m
Glasvezel Patchkabel SC/SC OM3 6m26,36 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel SC/SC OM3
Lengte 6 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 6536464-6

commscope_om30400-0800
519610
Glasvezel Patchkabel SC/SC OM3 10m
Glasvezel Patchkabel SC/SC OM3 10mPrijs op aanvraag per stuk

Glasvezel Patchkabel SC/SC OM3
Lengte: 10 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 1-6536464-0

commscope_om30800-1600
520301
Glas Patch ST/ST 50/125 1m
Glas Patch ST/ST 50/125 1m, Prijs op aanvraag per stuk

Glasvezel Patchkabel ST/ST 50/125
Lengte 1 meter
CommScope NETCONNECT p/n 5349561-1

commscope_om20000-0100 0100-0200
520310
Glas Patch ST/ST 50/125 10m
Glas Patch ST/ST 50/125 10mPrijs op aanvraag per stuk

Glasvezel Patchkabel ST/ST 50/125
Lengte 10 meter
CommScope NETCONNECT p/n 1-5349561-0

commscope_om20800-1600
520602
Glasvezel Patchkabel SC/SC 50/125 2m
Glasvezel Patchkabel SC/SC 50/125 2m, 26,96 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel SC/SC 50/125
Lengte 2 meter
Commscope p/n 5349565-2

commscope_om20100-0200 0200-0400
5217005
Glasvezel Patchkabel LC/LC 9/125 0,5m
Glasvezel Patchkabel LC/LC 9/125 0,5m30,72 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/LC Single mode
Duplex 9/125 tuned 1.8mm
Lengte 0,5 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 9-6536501-0

commscope_os20000-0100
521701
Glasvezel Patchkabel LC/LC 9/125 1m
Glasvezel Patchkabel LC/LC 9/125 1m, 30,97 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/LC Single mode
Duplex 9/125 tuned 1.8mm
Lengte 1 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 6536501-1

commscope_os20000-0100 0100-0200
5217015
Glasvezel Patchkabel LC/LC 9/125 1.5m
Glasvezel Patchkabel LC/LC 9/125 1.5m31,22 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/LC single mode
Duplex 9/125 tuned 1.8mm
Lengte 1.5 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 9-6536501-1

commscope_os20100-0200
521702
Glasvezel Patchkabel LC/LC 9/125 2m
Glasvezel Patchkabel LC/LC 9/125 2m, 31,47 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/LC Single mode
Duplex 9/125 tuned 1.8mm
Lengte 2 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 6536501-2

commscope_os20100-0200 0200-0400
5217025
Glasvezel Patchkabel LC/LC 9/125 2.5m
Glasvezel Patchkabel LC/LC 9/125 2.5m31,71 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/LC single mode
Duplex 9/125 tuned 1.8mm
Lengte 2.5 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 9-6536501-2

commscope_os20200-0400
521703
Glasvezel Patchkabel LC/LC 9/125 3m
Glasvezel Patchkabel LC/LC 9/125 3m31,97 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/LC Single mode
Duplex 9/125 tuned 1.8mm
Lengte 3 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 6536501-3

commscope_os20200-0400
5217035
Glasvezel Patchkabel LC/LC 9/125 3.5m
Glasvezel Patchkabel LC/LC 9/125 3.5m32,22 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/LC single mode
Duplex 9/125 tuned 1.8mm
Lengte 3.5 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 9-6536501-3

commscope_os20200-0400
521704
Glasvezel Patchkabel LC/LC 9/125 4m
Glasvezel Patchkabel LC/LC 9/125 4m, 32,47 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/LC Single mode
Duplex 9/125 tuned 1.8mm
Lengte 4 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 6536501-4

commscope_os20200-0400 0400-0800
521705
Glasvezel Patchkabel LC/LC 9/125 5m
Glasvezel Patchkabel LC/LC 9/125 5m32,96 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/LC Single mode
Duplex 9/125 tuned 1.8mm
Lengte 5 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 6536501-5

commscope_os20400-0800
521708
Glasvezel Patchkabel LC/LC 9/125 8m
Glasvezel Patchkabel LC/LC 9/125 8m, 34,45 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/LC Single mode
Duplex 9/125 tuned 1.8mm
Lengte 8 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 6536501-8

commscope_os20400-0800 0800-1600
521710
Glasvezel Patchkabel LC/LC 9/125 10m
Glasvezel Patchkabel LC/LC 9/125 10m35,44 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/LC Single mode
Duplex 9/125 tuned 1.8mm
Lengte 10 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 1-6536501-0

commscope_os20800-1600
521715
Glasvezel Patchkabel LC/LC 9/125 15m
Glasvezel Patchkabel LC/LC 9/125 15m37,93 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/LC Single mode
Duplex 9/125 tuned 1.8mm
Lengte 15 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 1-6536501-5

commscope_os20800-1600
521720
Glasvezel Patchkabel LC/LC 9/125 20m
Glasvezel Patchkabel LC/LC 9/125 20m40,42 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel LC/LC Single mode
Duplex 9/125 tuned 1.8mm
Lengte 20 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 2-6536501-0

commscope_os21600-3200
528601
Glasvezel Patchkabel SC/SC 9/125 1m
Glasvezel Patchkabel SC/SC 9/125 1m, 27,86 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel SC/SC
Single Mode Duplex 9/125
Lengte 1 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 6348260-1

commscope_os20000-0100 0100-0200
528602
Glasvezel Patchkabel SC/SC 9/125 2m
Glasvezel Patchkabel SC/SC 9/125 2m, 28,27 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel SC/SC
Single Mode Duplex 9/125
Lengte 2 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 6348260-2

commscope_os20100-0200 0200-0400
528603
Glasvezel Patchkabel SC/SC 9/125 3m
Glasvezel Patchkabel SC/SC 9/125 3mPrijs op aanvraag per stuk

Glasvezel Patchkabel SC/SC
Single Mode Duplex 9/125
Lengte 3 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 6348260-3

commscope_os20200-0400
528605
Glasvezel Patchkabel SC/SC 9/125 5m
Glasvezel Patchkabel SC/SC 9/125 5mPrijs op aanvraag per stuk

Glasvezel Patchkabel SC/SC
Single Mode Duplex 9/125
Lengte 5 meter
Commscope | AMP NETCONNECT p/n 6348260-5

commscope_os20400-0800
598728-100
Glasvezel Patchkabel SC-SC apc 8° 1m
Glasvezel Patchkabel SC-SC apc 8° 1m, 9,33 excl. BTW per stuk

Glasvezel Patchkabel SCpc / SCapc8° single mode
duplex 9/125 Tuned 1.8mm
Lengte 1 meter
CommScope p/n 2055083-1

apc0000-0100 0100-0200
598729-100
Glasvezel Patchkabel LC-LCapc8° 1m
Glasvezel Patchkabel LC-LCapc8° 1m, Prijs op aanvraag per stuk

Glasvezel Patchkabel LCpc / LCapc8° single mode
duplex 9/125 Tuned 1.8mm
Lengte 1 meter
CommScope NETCONNECT p/n 2160008-1

apc0000-0100 0100-0200
598729-200
Glasvezel Patchkabel LC-LCapc8° 2m
Glasvezel Patchkabel LC-LCapc8° 2m, Prijs op aanvraag per stuk

Glasvezel Patchkabel LCpc / LCapc8° single mode
duplex 9/125 Tuned 1.8mm
Lengte 2 meter
CommScope NETCONNECT p/n 2160008-2

apc0100-0200 0200-0400
9FFXLCLC42MXF003
Commscope SYSTIMAX p/n FFXLCLC42-MXF003
LC-D/LC-D Patchkabel 1.6 mm OM4 3ft37,55 excl. BTW per stuk

LazrSPEED® 550 LC-D/LC-D, Glasvezel Patchkabel,
1.6 mm, LSZH, Lengte 3 ft / 0,92 meter
Commscope SYSTIMAX p/n FFXLCLC42-MXF003

commscope_om40000-0100
9FFXLCLC42MXF005
Commscope SYSTIMAX p/n FFXLCLC42-MXF003
LC-D/LC-D Patchkabel 1.6 mm OM4 5ft39,62 excl. BTW per stuk

LazrSPEED® 550 LC-D/LC-D, Glasvezel Patchkabel,
1.6 mm, LSZH, Lengte 5 ft / 1,53 meter
Commscope SYSTIMAX p/n FFXLCLC42-MXF005

commscope_om40100-0200
9FFXLCLC42MXF006
Commscope SYSTIMAX p/n FFXLCLC42-MXF003
LC-D/LC-D Patchkabel 1.6 mm OM4 6ft40,65 excl. BTW per stuk

LazrSPEED® 550 LC-D/LC-D, Glasvezel Patchkabel,
1.6 mm, LSZH, Lengte 6 ft / 1,83 meter
Commscope SYSTIMAX p/n FFXLCLC42-MXF006

commscope_om40100-0200
9FFXLCLC42MXF007
Commscope SYSTIMAX p/n FFXLCLC42-MXF003
LC-D/LC-D Patchkabel 1.6 mm OM4 7ft41,69 excl. BTW per stuk

LazrSPEED® 550 LC-D/LC-D, Glasvezel Patchkabel,
1.6 mm, LSZH, Lengte 7 ft / 2,14 meter
Commscope SYSTIMAX p/n FFXLCLC42-MXF007

commscope_om40200-0400
9FFXLCLC42MXF010
Commscope SYSTIMAX p/n FFXLCLC42-MXF003
LC-D/LC-D Patchkabel 1.6 mm OM4 10ft44,80 excl. BTW per stuk

LazrSPEED® 550 LC-D/LC-D, Glasvezel Patchkabel,
1.6 mm, LSZH, Lengte 10 ft / 3,05 meter
Commscope SYSTIMAX p/n FFXLCLC42-MXF010

commscope_om40200-0400
9FFXLCLC42MXF015
Commscope SYSTIMAX p/n FFXLCLC42-MXF003
LC-D/LC-D Patchkabel 1.6 mm OM4 15ft49,96 excl. BTW per stuk

LazrSPEED® 550 LC-D/LC-D, Glasvezel Patchkabel,
1.6 mm, LSZH, Lengte 15 ft / 4,58 meter
Commscope SYSTIMAX p/n FFXLCLC42-MXF015

commscope_om40400-0800
9FFXLCLC42MXF035
Commscope SYSTIMAX p/n FFXLCLC42-MXF003
LC-D/LC-D Patchkabel 1.6 mm OM4 35ft70,65 excl. BTW per stuk

LazrSPEED® 550 LC-D/LC-D, Glasvezel Patchkabel,
1.6 mm, LSZH, Lengte 35 ft / 10,68 meter
Commscope SYSTIMAX p/n FFXLCLC42-MXF035

commscope_om40800-1600
9FFXLCSC42MXF003
LC-D/SC-D Patchkabel 1.6 mm OM4 3ft
LC-D/SC-D Patchkabel 1.6 mm OM4 3ftPrijs op aanvraag per stuk

LazrSPEED® 550 LC-D/SC-D, Glasvezel Patchkabel,
1.6 mm, LSZH Lengte 3 ft / 0,92 meter
Commscope SYSTIMAX p/n FFXLCSC42-MXF003

commscope_om40000-0100
9FFXLCSC42MXF007
LC-D/SC-D Patchkabel 1.6 mm OM4 7ft
LC-D/SC-D Patchkabel 1.6 mm OM4 7ft34,87 excl. BTW per stuk

LazrSPEED® 550 LC-D/SC-D, Glasvezel Patchkabel,
1.6 mm, LSZH, Lengte 7 ft / 2,14 meter
Commscope SYSTIMAX p/n FFXLCSC42-MXF007

commscope_om40200-0400
9FFXLCSC42MXF010
LC-D/SC-D Patchkabel 1.6 mm OM4 10ft
LC-D/SC-D Patchkabel 1.6 mm OM4 10ft48,45 excl. BTW per stuk

LazrSPEED® 550 LC-D/SC-D, Glasvezel Patchkabel,
1.6 mm, LSZH, Lengte 10 ft / 3,05 meter
Commscope SYSTIMAX p/n FFXLCSC42-MXF010

commscope_om40200-0400
9FFXLCSC42MXF015
LC-D/SC-D Patchkabel 1.6 mm OM4 15ft
LC-D/SC-D Patchkabel 1.6 mm OM4 15ft37,83 excl. BTW per stuk

LazrSPEED® 550 LC-D/SC-D, Glasvezel Patchkabel,
1.6 mm, LSZH, Lengte 15 ft / 4,58 meter
Commscope SYSTIMAX p/n FFXLCSC42-MXF015

commscope_om40400-0800
9FFXLCSC42MXF035
LC-D/SC-D Patchkabel 1.6 mm OM4 35ft
LC-D/SC-D Patchkabel 1.6 mm OM4 35ftPrijs op aanvraag per stuk

LazrSPEED® 550 LC-D/SC-D, Glasvezel Patchkabel,
1.6 mm, LSZH, Lengte 35 ft / 10,68 meter
Commscope SYSTIMAX p/n FFXLCSC42-MXF035

commscope_om40800-1600
9FFXSCSC42MXF003
SC-D/SC-D Patchkabel 1.6 mm OM4 3ft
SC-D/SC-D Patchkabel 1.6 mm OM4 3ftPrijs op aanvraag per stuk

LazrSPEED® 550 SC-D/SC-D, Glasvezel Patchkabel,
1.6 mm, LSZH, Lengte 3 ft / 0,92 meter
Commscope SYSTIMAX p/n FFXSCSC42-MXF003

commscope_om40000-0100
9FFXSCSC42MXF007
SC-D/SC-D Patchkabel 1.6 mm OM4 7ft
SC-D/SC-D Patchkabel 1.6 mm OM4 7ftPrijs op aanvraag per stuk

LazrSPEED® 550 SC-D/SC-D, Glasvezel Patchkabel,
1.6 mm, LSZH, Lengte 7 ft / 2,14 meter
Commscope SYSTIMAX p/n FFXSCSC42-MXF007

commscope_om40100-0200
9FFXSCSC42MXF010
SC-D/SC-D Patchkabel 1.6 mm OM4 10ft
SC-D/SC-D Patchkabel 1.6 mm OM4 10ft35,98 excl. BTW per stuk

LazrSPEED® 550 SC-D/SC-D, Glasvezel Patchkabel,
1.6 mm, LSZH, Lengte 10 ft / 3,05 meter
Commscope SYSTIMAX p/n FFXSCSC42-MXF010

commscope_om40200-0400
9FFXSCSC42MXF015
SC-D/SC-D Patchkabel 1.6 mm OM4 15ft
SC-D/SC-D Patchkabel 1.6 mm OM4 15ftPrijs op aanvraag per stuk

LazrSPEED® 550 SC-D/SC-D, Glasvezel Patchkabel,
1.6 mm, LSZH, Lengte 15 ft / 4,58 meter
Commscope SYSTIMAX p/n FFXSCSC42-MXF015

commscope_om40400-0800
9FFXSCSC42MXF035
SC-D/SC-D Patchkabel 1.6 mm OM4 35ft
SC-D/SC-D Patchkabel 1.6 mm OM4 35ftPrijs op aanvraag per stuk

LazrSPEED® 550 SC-D/SC-D, Glasvezel Patchkabel,
1.6 mm, LSZH, Lengte 35 ft / 10,68 meter
Commscope SYSTIMAX p/n FFXSCSC42-MXF035

commscope_om40800-1600