Glasvezelboxen: Fiber Wandkasten, Opbouwdozen en Toebehoren

Art.nrAfbeeldingNaamSamenvattingPrijsBestellenhf:att:pa_brand
604032
Wandkast geschikt voor 2 x QuickFit
Wandkast geschikt voor 2 x QuickFit

Contech wandkast / glasvezelbox metaal voor glas of koper
zonder adapterplaten, cassette en wartels
t.b.v. maximaal 2 stuks CommScope NETCONNECT Quick-Fit adapterplaten
Afmetingen: ca. 310 x 325 x 65 mm (HxBxD)
Kleur: RAL 7035 lichtgrijs

226,67 excl. BTW
contech
9760060426
FO wandkast 4x InstaPATCH360 leeg
FO wandkast 4x InstaPATCH360 leeg

FO wandkast geschikt voor 4 stuks G2 Modulaire Cassettes
Afmetingen: 279.4 mm x 330.2 mm x 109.22 mm (HxBxD)
CommScope p/n 760060426 // WBE-EMT-BK-4P-MOD

127,41 excl. BTW
commscope
604031
Mini wandbox 2xSC Splx / 2xLC Dplx
Mini wandbox 2xSC Splx / 2xLC Dplx

Mini wandbox geschikt voor 2x SC simplex of 2x LC Duplex
Afmetingen: 108x83x25 mm (HxBxD)
CommScope NETCONNECT p/n CK8702-000

29,09 excl. BTW
netconnect
604037
Glas mini box kunststof 8xSC IP65
Glas mini box kunststof 8xSC IP65

Glasvezel mini wandbox kunststof IP65
geschikt voor 8xSC simplex / 8xLC Duplex / 8xE2000 simplex
afm: 213mm x 163mm x 47mm (hxbxd)

rexcom
604038
Glasvezel IP66 wand verdeelkast
Glasvezel IP66 wand verdeelkast

Glasvezel IP66 wand verdeelkast kunststof
Max. 3 splice/lascassette  of 2 splice/lascassette en 1 verdeelplaat voor koppelbussen. 
Afmetingen: 254 x 180 x 90

rexcom
604038-1
Adapterplaat 12xST(leeg) tbv 604038
Adapterplaat 12xST(leeg) tbv 604038

Adapterplaat 12x ST (leeg) t.b.v. 604038

rexcom
604038-2
Adapter ST MM Smpx Metaal
Adapter ST MM Smpx Metaal

Adapter ST Multi Mode Simplex
Metaal, t.b.v. 604038-1

rexcom
100457
Glas DIN Rail Box 12-v / 24-v
Glas DIN Rail Box 12-v / 24-v

DIN Rail Box Glasvezel
te gebruiken voor 12-24 vezels in kleine ruimtes
incl. mini cassette voor 12 lassen (ANT) of 24 krimp lassen
6 uitsparingen:
– 6 x LC Quad (24 vezels) of
– 6 x SC Duplex (12 vezels) of
– 6 x ST Duplex (12 vezels)
Afmetingen: 139 x 152 x 35mm

rexcom
604045
4-voudig Glasvezel opbouwdoos
4-voudig Glasvezel opbouwdoos

4-voudige glasvezel termination box
voorzien van een lascassette
geschikt voor 4x SC simplex of 4x LC duplex
afmetingen: 101x81x29 mm (HxBxD)
Kleur: Wit
IP20

rexcom