CommScope Fiber Adapters

Art.nrAfbeeldingNaamSamenvattingST/SC/LCPrijsBestellenhf:att:pa_st-sc-lc
500960
SC Adapter Dplx SM Blauw strap crm
SC Adapter Dplx SM Blauw strap crm

Adapter SC Single Mode Duplex
metal sleeve
Kleur blauw
CommScope NETCONNECT p/n 5502776-8

SC Duplex4,97 excl. BTW
sc-duplex
510029
LC/LC Adapter Dplx SM Blauw
LC/LC Adapter Dplx SM Blauw

Adapter LC/LC Single Mode Duplex
ceramic
CommScope NETCONNECT p/n 6457567-4
Kleur blauw

LC3,51 excl. BTW
lc
500952
SC Adapter dplx MM beige
SC Adapter dplx MM beige

Adapter SC Multi Mode Duplex
CommScope NETCONNECT p/n 5504640-2
Kleur: Beige

SC Duplex3,10 excl. BTW
sc-duplex
510030
LC/LC Adapter Dplx MM Beige
LC/LC Adapter Dplx MM Beige

Adapter LC/LC Multi Mode Duplex
Ceramic, Kleur: Beige
CommScope NETCONNECT p/n 6457567-8

LC3,51 excl. BTW
lc
510034
LC Adapter Quad MM Beige
LC Adapter Quad MM Beige

LC quad adapter Multi Mode
metal sleeve
Kleur: Beige
CommScope NETCONNECT p/n 1695790-5

LC Quad8,18 excl. BTW
lc-quad
160133
SL jack LC Dplx MM zwart
SL jack LC Dplx MM zwart

SL jack LC Duplex Multi Mode
kleur zwart
CommScope NETCONNECT p/n 1-1933286-1

LC8,60 excl. BTW
lc
160139
SL jack LC Dplx SM blauw
SL jack LC Dplx SM blauw

SL jack LC Duplex Single Mode
kleur Blauw
CommScope NETCONNECT p/n 1933286-4

LC8,00 excl. BTW
lc