CommScope Fiber Patchkabels

Art.nrAfbeeldingNaamSamenvattingConnectorenSystemenPrijsBestellenhf:att:pa_connectorenhf:tags
9FFXLCSC42MX-Serie
LC-D/SC-D Patch 1.6mm OM4
LC-D/SC-D Patch 1.6mm OM4

LazrSPEED 550 LC-D/SC-D, Glasvezel Patchkabel, 1.6 mm, LSZH

LC Standard/SC Standard,
lc-standard-sc-standardfiber-backbone-om3 fiber-backbone-om4
9FFXLCLC42MX-Serie
LC-D/LC-D Patch 1.6mm OM4
LC-D/LC-D Patch 1.6mm OM4

LazrSPEED 550 LC-D/LC-D, Glasvezel Patchkabel, 1.6 mm, LSZH

LC Standard/LC Standard, 34,7065,29 excl. BTW
lc-standard-lc-standardfiber-backbone-om3 fiber-backbone-om4
9FFXSCSC42MX-Serie
SC-D/SC-D Patch 1.6mm OM4
SC-D/SC-D Patch 1.6mm OM4

LazrSPEED 550 SC-D/SC-D, Glasvezel Patchkabel, 1.6 mm, LSZH

SC Standard/SC Standard,
sc-standard-sc-standardfiber-backbone-om3 fiber-backbone-om4
598728-Serie
Glas patch SC-SCapc8°
Glas patch SC-SCapc8°

Glasvezel Patchkabel SCpc / SCapc8° Single mode
Duplex 9/125 Getuned 1.8mm

SC/SCsc-sc
515700-Serie
Glas Patch LC/LC 50/125
Glas Patch LC/LC 50/125

Glasvezel Patchkabel LC/LC 50/125

LC/LC24,89 excl. BTW
lc-lc
515800-Serie
Glas Patch LC/SC 50/125
Glas Patch LC/SC 50/125

Glasvezel Patchkabel LC/SC 50/125

LC/SC31,82 excl. BTW
lc-sc
519400-Serie
Glas Patch LC/LC OM3
Glas Patch LC/LC OM3

Glasvezel Patchkabel LC/LC
Multi mode 50/125 OM3

LC/LC25,8258,38 excl. BTW
lc-lc
519600-Serie
Glas Patch SC/SC OM3
Glas Patch SC/SC OM3

Glasvezel Patchkabel SC/SC OM3

SC/SC
sc-sc
519200-Serie
Glas Patch LC/SC OM3
Glas Patch LC/SC OM3

Glasvezel Patchkabel LC/SC OM3

LC/SC31,69 excl. BTW
lc-sc
518600-Serie
Glas Patch SC/SC OM4
Glas Patch SC/SC OM4

Glasvezel Patchkabel SC/SC
Multi Mode 50/125 – OM4
LSZH 1,6mm

SC/SC41,7544,88 excl. BTW
sc-sc
518400-Serie
Glas Patch LC/LC OM4
Glas Patch LC/LC OM4

Glasvezel Patchkabel LC/LC
Multi Mode 50/125 – OM4
Low Loss LSZH 1.8mm

LC/LC
lc-lc
518200-Serie
Glas Patch LC/SC OM4
Glas Patch LC/SC OM4

Glasvezel Patchkabel LC/SC
Multi Mode 50/125 – OM4
LSZH 1.6mm

LC/SC41,4966,57 excl. BTW
lc-sc
510600-Serie
Glas Patch SC/SC 62.5/125
Glas Patch SC/SC 62.5/125

Glasvezel Patchkabel SC/SC 62.5/125

SC/SC
sc-sc
510500-Serie
Glas Patch ST/SC 62.5/125
Glas Patch ST/SC 62.5/125

Glasvezel Patchkabel ST/SC 62.5/125

ST/SC
st-sc
510300-Serie
Glas Patch ST/ST 62.5/125
Glas Patch ST/ST 62.5/125

Glasvezel Patchkabel ST/ST 62.5/125

ST/SC
st-sc
520300-Serie
Glas Patch ST/ST 50/125
Glas Patch ST/ST 50/125

Glasvezel Patchkabel ST/ST 50/125

ST/ST
st-st
528600-Serie
Glas Patch SC/SC 9/125
Glas Patch SC/SC 9/125

Glasvezel Patchkabel SC/SC
Single Mode Duplex 9/125

SC/SC
sc-sc
521700-Serie
Glas Patch LC/LC 9/125 1.8mm
Glas Patch LC/LC 9/125 1.8mm

Glasvezel Patchkabel LC/LC Single mode
Duplex 9/125 Getuned 1.6mm

LC/LC
lc-lc
513800-Serie
Glas Patch LC/SC 9/125
Glas Patch LC/SC 9/125

Glasvezel Patchkabel LC/SC 9/125
Getuned 1.6mm
CommScope NETCONNECT Serie FFWLCSC42-JX

LC/SC
lc-sc