CommScope Fiber Patchkabels

Art.nrAfbeeldingNaamSamenvattingConnectorenSystemenPrijsBestellenhf:att:pa_connectorenhf:tags
9FFXLCSC42MX-Serie
LC-D/SC-D Patch 1.6mm OM4
LC-D/SC-D Patch 1.6mm OM4

LazrSPEED 550 LC-D/SC-D, Glasvezel Patchkabel, 1.6 mm, LSZH

LC Standard/SC Standard, 38,1068,67 excl. BTW
lc-standard-sc-standardfiber-backbone-om3 fiber-backbone-om4
9FFXLCLC42MX-Serie
LC-D/LC-D Patch 1.6mm OM4
LC-D/LC-D Patch 1.6mm OM4

LazrSPEED 550 LC-D/LC-D, Glasvezel Patchkabel, 1.6 mm, LSZH

LC Standard/LC Standard, 34,7065,29 excl. BTW
lc-standard-lc-standardfiber-backbone-om3 fiber-backbone-om4
9FFXSCSC42MX-Serie
SC-D/SC-D Patch 1.6mm OM4
SC-D/SC-D Patch 1.6mm OM4

LazrSPEED 550 SC-D/SC-D, Glasvezel Patchkabel, 1.6 mm, LSZH

SC Standard/SC Standard, 41,4872,06 excl. BTW
sc-standard-sc-standardfiber-backbone-om3 fiber-backbone-om4
598728-Serie
Glas patch SC-SCapc8°
Glas patch SC-SCapc8°

Glasvezel Patchkabel SCpc / SCapc8° Single mode
Duplex 9/125 Getuned 1.8mm

SC/SC9,07 excl. BTW
sc-sc
515700-Serie
Glas Patch LC/LC 50/125
Glas Patch LC/LC 50/125

Glasvezel Patchkabel LC/LC 50/125

LC/LC24,89 excl. BTW
lc-lc
515800-Serie
Glas Patch LC/SC 50/125
Glas Patch LC/SC 50/125

Glasvezel Patchkabel LC/SC 50/125

LC/SC31,82 excl. BTW
lc-sc
519400-Serie
Glas Patch LC/LC OM3
Glas Patch LC/LC OM3

Glasvezel Patchkabel LC/LC
Multi mode 50/125 OM3

LC/LC25,8258,38 excl. BTW
lc-lc
519600-Serie
Glas Patch SC/SC OM3
Glas Patch SC/SC OM3

Glasvezel Patchkabel SC/SC OM3

SC/SC25,5829,84 excl. BTW
sc-sc
519200-Serie
Glas Patch LC/SC OM3
Glas Patch LC/SC OM3

Glasvezel Patchkabel LC/SC OM3

LC/SC31,69 excl. BTW
lc-sc
518600-Serie
Glas Patch SC/SC OM4
Glas Patch SC/SC OM4

Glasvezel Patchkabel SC/SC
Multi Mode 50/125 – OM4
LSZH 1,6mm

SC/SC41,7569,96 excl. BTW
sc-sc
518700-Serie
LC UniB, OM4, 2.0mm LSZH
LC UniB, OM4, 2.0mm LSZH

Ultra Low Loss (ULL) OM4, LC Uniboot to LC Uniboot, 2.0mm
Duplex Glasvezel Patchkabel
Low Smoke Zero Halogen (LSZH) / Riser

LC Uniboot/LC Uniboot, , 43,41103,00 excl. BTW
lc-uniboot-lc-unibootull-mpo-om4-hsm fiber-backbone-om3 fiber-backbone-om4
518400-Serie
Glas Patch LC/LC OM4
Glas Patch LC/LC OM4

Glasvezel Patchkabel LC/LC
Multi Mode 50/125 – OM4
Low Loss LSZH 1.8mm

LC/LC23,75129,09 excl. BTW
lc-lc
518200-Serie
Glas Patch LC/SC OM4
Glas Patch LC/SC OM4

Glasvezel Patchkabel LC/SC
Multi Mode 50/125 – OM4
LSZH 1.6mm

LC/SC38,3666,57 excl. BTW
lc-sc
510600-Serie
Glas Patch SC/SC 62.5/125
Glas Patch SC/SC 62.5/125

Glasvezel Patchkabel SC/SC 62.5/125

SC/SC26,4032,64 excl. BTW
sc-sc
510500-Serie
Glas Patch ST/SC 62.5/125
Glas Patch ST/SC 62.5/125

Glasvezel Patchkabel ST/SC 62.5/125

ST/SC20,9326,95 excl. BTW
st-sc
510300-Serie
Glas Patch ST/ST 62.5/125
Glas Patch ST/ST 62.5/125

Glasvezel Patchkabel ST/ST 62.5/125

ST/SC18,6121,47 excl. BTW
st-sc
520300-Serie
Glas Patch ST/ST 50/125
Glas Patch ST/ST 50/125

Glasvezel Patchkabel ST/ST 50/125

ST/ST20,2070,24 excl. BTW
st-st
528600-Serie
Glas Patch SC/SC 9/125
Glas Patch SC/SC 9/125

Glasvezel Patchkabel SC/SC
Single Mode Duplex 9/125

SC/SC36,6442,91 excl. BTW
sc-sc
521700-Serie
Glas Patch LC/LC 9/125 1.8mm
Glas Patch LC/LC 9/125 1.8mm

Glasvezel Patchkabel LC/LC Single mode
Duplex 9/125 Getuned 1.6mm

LC/LC28,5366,36 excl. BTW
lc-lc
513800-Serie
Glas Patch LC/SC 9/125
Glas Patch LC/SC 9/125

Glasvezel Patchkabel LC/SC 9/125
Getuned 1.6mm
CommScope NETCONNECT Serie FFWLCSC42-JX

LC/SC29,9849,12 excl. BTW
lc-sc